Ben jij een liefhebber van kunst én dieren? Dan hebben we goed nieuws! Op 4 oktober start, ter gelegenheid van Wereld Dierendag, de online kunstveiling van Stichting ActieZwerfhonden. Bied op prachtige pronkstukken en help op die manier zwerfhonden aan een beter leven.

Waarom een kunstveiling?

Al elf jaar achter elkaar organiseert Stichting ActieZwerfhonden een veiling met werken van beroeps- en amateurkunstenaars. De inkomsten van dit evenement worden besteed aan het steriliseren van zwerfhonden in Turkije.

Zwerfhonden in Turkije

Turkije kent een enorme populatie van zwerfhonden. Miljoenen honden zwerven door de straten op zoek naar iets eetbaars en een plek om te slapen. De reuen vechten om teefjes te bemachtigen en lopen zo verwondingen op. De vrouwtjes zijn uitgemergeld door het keer op keer drachtig zijn en een nest te moeten voeden, terwijl hun lichaam zelf niet voldoende voeding binnenkrijgt.

Als de dieren gesteriliseerd worden zal er een eind komen aan deze eindeloze geboortestroom van pups zonder toekomst, en zullen de volwassen dieren een gezonder leven leiden. Actie om deze honden te helpen is broodnodig.

 kunstveiling sterilisatie honden turkijeBied mee tijdens de kunstveilingveiling!

Vanaf 4 oktober kun je online bieden op de kunstwerken die op de website van de stichting te zien zijn. Wie op 31 oktober het hoogste bod heeft uitgebracht, mag het betreffende kunstwerk kopen.

nieuwsbrief dierentips